Hizmetlerimiz

Proje Danışmanlığı

Yazılım ve destek hizmetlerini proje bazlı ele alarak proje ve kaynak yönetiminin üstlenildiği hizmet modelidir. Proje danışmanlık modelimizde büyük ve küçük kapsamlı projeler ve bakım çalışmaları vb. uzman teknik ekip yardımıyla ele alınır.

Dış Kaynak hizmeti

Firmaların yazılım süreçlerinin tümünde destek alabileceği deneyimliekibi ile firmaların tüm yazılım ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz. Teknolojiyi takip etmek ve rekabetçi piyasada yer almak için deneyimli ekibi ile birlikte kaynak noktası olmayı hedefler.

Sistem Danışmanlığı

Projelerde Yazılım süreçleri ile beraber sistem tasarımı, uygulama konusunda Microsoft, Unix ve Linux ürünlerine yönelik yapılandırma, kullanıcı ve grup yönetimi vb. aşamaları içeren kapsamlı çözümleri alanında deneyimli teknik ekibi yardımıyla uygulamaktadır.

Mobil Çözümler

Entegre mobil çözümler sayesinde sizi yeni iş yapış şekilleri ile tanıştırır, tüm kurumsal kaynaklarınıza istediğiniz zaman, istediğiniz yerden, istediğiniz mobil cihaz ile güvenli şekilde erişmenizi sağlar. Böylece iş süreçlerinize hız kazandırarak müşterilerinizin, çalışanlarınızın ve iş ortaklarınızın beklentilerini aynı hızda karşılarsınız.

ERP ve CRM Uygulama Hizmetleri

İş süreçlerinin entegrasyonu ile maliyetleri düşürerek verimliliği artırma olanağı sağlayan ERP uygulamaları, günümüzde rekabet avantajı sağlayacak güç olmaktan çıkıp şirketler için bir gereklilik halini almaktadır. Deneyimli ekibimizle aktif uygulama projeleri uygulanmaktadır.

Web Uygulama Geliştirme

Projeye uygun altyapı seçenekleri ile beraber web tabanlı teknolojiler yardımıyla projelerinizde aktif uygulamalar geliştirmekteyiz.

Web Hosting Hizmeti

Kurum ihtiyacına yönelik yüksek güvenlikli web hosting hizmeti sağlanmaktadır.

Email Hosting Hizmeti

uZmanPosta Altyapısı kullanarak güçlü, sıfır kesintisiz maksimum süreklilik oranı ile güvenli eposta alışverişi sağlanmaktadır.